вівторок, 16 лютого 2016 р.

VІII Школа Легіону Марії - Летичів, 18-21 червня 2015 року

VІII Школа Легіону Марії
Летичів, 18-21 червня 2015 року
        
Дорогі Легіонери!
Щиро запрошуємо Вас взяти участь у VІII Школі Легіону Марії, яка відбудеться з 18 по 21 червня 2015 року у Санктуаріумі Матері Божої Летичівської.
Школа є загальноукраїнською, тому від кожного президіуму має поїхати щонайменше  1-2 особи, можливо й більше. Дуже просимо президентів Курій, де немає Курій – президентів президіумів, надіслати до 1 червня інформацію про особи, які приїдуть на Школу: прізвище, ім’я, посада в президіумі (якщо це посадова особа), назву президіуму та місцевості звідки легіонер, його телефон. Інформацію можна передати одним зі способів: через е-mail: tes-valentina@mail.ru, lumen.lm@rambler.ru або a.mular@wp.pl, задзвонити на телефон 096 3463365 (с. Валентина Цесновська), 0675933025 (Оксана Коваль), 0967770632 (с. Валентина Коваль-Трач).
Бажано, щоб на Школу приїхали також легіонери, які ще на ній не були.
З собою необхідно взяти: Посібник Легіону, зошит чи записничок, цікавий матеріал для апостольства, постільну білизну. Вартість перебування у реколекційному домі складатиме приблизно 360 грн. Виїзд представника на Школу є спільною справою для президіуму, а також для Курії. Просимо, щоб президіум та Курія допомогли фінансово у перебуванні своїх представників на Школі. Легіонер, який у цьому році не їде на Школу та має можливість скласти пожертвування для перебування брата чи сестри зі свого президіуму чи своєї Курії на Школі, нехай ці гроші пожертвує на зборах свого президіуму у мішечок для таємного збору. Просимо, щоб під час зустрічі президіумів, президент перед таємним збором пригадував легіонерам про збирання коштів для виїзду свого представника на Школу.
Враховуючи складний матеріальний стан легіонерів в Україні, Сенат Легіону Марії з Австрії надасть матеріальну допомогу на проїзд легіонерів на Школу та зі Школи. Просимо, по можливості, зберегти квитки на автобус чи потяг.
Школа розпочнеться у четвер о 15.30, закінчиться в неділю о 14.30., дуже просимо Вас запланувати перебування на Школі до її повного закінчення.
Летичів знаходиться приблизно на середині автомобільної дороги ВІННИЦЯ-ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Можна добратися до ближчого з цих міст автобусом чи потягом. Далі до Летичева потрібно їхати автобусом – сполучення добре. Санктуаріум у Летичеві знаходиться на відстані 200 м. від автостанції.
В програмі Школи одним із пунктів буде заплановано Веселий вечір, просимо легіонерів, які приїдуть, підготувати спільно від Курії чи президіуму один з пунктів цього вечора.
       Для зручності спілкування між Куріями і президіумами просимо на Школу привести поновленні списки посадових осіб Курій та  президіумів з адресами, телефонами та електронними адресами (в кого є).

Чекаємо на інформацію від Вас і до зустрічі у Летичеві.
Легіонери з Кам’янця-Подільського

Просимо повідомте про отримання запрошення